درباره ما

سراب وب از اینجا شروع شد ….

 

سخنی از موسس و بنیانگذار سراب وب :

شروع برنامه نویسی
بنده از سال ۱۳۷۷ زمانیکه ۱۶ ساله بودم برنامه نویسی و الگوریتم سازی رو با زبان برنامه نویسی کیوبیسیک (QBasic) شروع کردم و از آن زمان زبان های مختلف برنامه نویسی رو تا به امروز تجربه کرده ام.

طراح و برنامه نویس سایت
👨‍💻 یاسر بابایار – مهندس نرم افزار ■ برنامه نویس و توسعه دهنده، طراح وب ■ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ■ تحلیلگر محتوای وب با تولیـد محتوای تخصصی ■ طراح وب سایت شخصی و شرکتی و فروشگاه اینترنتی

یاسر بابایار
موسس و مدیر ارشد سراب وب

تارنما yaserbabayar.ir

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم و ما با اشتیاق آن را انجام می دهیم!

 

چند سال بعد
در سال ۱۳۸۲ اولین وب سایت طراحی شده خودم را با نام دنیای افق های من (MyHorizonsWorld.com) با کد نویسی به زبان اچ تی ام ال (HTML) در فرانت پیج (FrontPage) ایجاد کردم و ذوق داشتن وب سایت در آن زمان (سال ۱۳۸۲) یک کار باورنکردنی بود.

 

سالها بعد …
سالها گذشت کم و بیش با طراحی سایت برای شرکتها و سازمانها به سر بردیم تا اینکه در سال ۱۳۹۰ وب سایت شخصی ام را به نام یاسر بابایار (yaserbabayar.ir) راه اندازی نمودم و شروع به تبلیغات طراحی از طریق این وبگاه شخصی نمودم.

تارنما yaserbabayar.ir

 

ادامه بعد از سال 1390
تا اینکه نیاز مبرم دیدم برای توسعه و ماندگاری کسب و کارم، یک مرجع رسمی برای کار توسعه و طراحی هایم رو داشته باشم و اینگونه شد که وبمستر هفت تشکیل گردید. خیلی جالبتر هم اینکه در سن ۳۷ سالگی وبمستر هفت رو تونستم بصورت رسمی معرفی و وارد بازار کار کنم.این عدد ۷ برای خیلی از فرهنگ‌ها و تمدن‌های جدید و قدیم، احترام خاص و بیش از سایر اعداد را دربر دارد. همچنان در ریاضیات هم عدد اول عددی فرد، طبیعی و عدد اول است. در هنر و موسیقی هم که کم و بیش در آن با ساز ویولن مشغولم، عدد ۷ اینجا هم سلطه گر و هنرنمایی می کند. هفت دستگاه معروف موسیقی هم که شامل : ۱- شور ۲- همایون ۳- ماهور ۴- چهارگاه ۵- نوا ۶- راست پنجگاه ۷- سه گاه هستند هم هنری از عدد ۷ را نشانگذار است.
هفت آسمان، هفت حس، هفت دریا، هفت سنگ، هفت سین، هفت رنگ ، هفت نت موسیقی و همه و همه نامی از عدد ۷ را مقدس می شمارند.
کلی
سایت وبمستر هفت دات کام (webmaster7.com) برای اروپا می باشد ، برای ماهم که ایرانی هستیم و به ایرانی بودنمان افتخار میکنیم، وبمستر هفت دات آی آر (webmaster7.ir) را داریم ، وبمستر هفت در خدمت تمامی ایرانیان عزیز با هر نوع کسب و کار می باشد.

 

نیمه راه بین ستاره ها
در پیش برد اهداف توسعه و گسترش فعالت دنیای اینترنت ، بر آن شدیم تا سراب وبــ را بنیانگذار و راه اندازی کنیم.
☑ سـراب وب تحت نظر و شعبه وبمسترهفت، با رزومه و نمونه‌کار در همه جای دنیا (اجرای پروژه‌برای‌آمریکا،لندن،دوبی،امارات،چین)آماده خدمت‌رسانی‌به‌مردم شریف شهرستان‌سراب وآذربایجان‌می‌باشد.

 

نویسنده : یاسر بابایار
موسس و مدیر ارشد سراب وب

تارنما yaserbabayar.ir

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم و ما با اشتیاق آن را انجام می دهیم!

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت سراب وب، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خدماتبازاریابیتماس با پشتیبانی